Analog Devices Inc.
型号:
HMC450QS16GETR
封装:
16-QSOP-EP
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 800MHZ-1GHZ 16QSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
500
$8.556821
$4278.4105
1000
$8.128979
$8128.979
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 310mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QSOP-EP |
| Series | - |
| Package / Case | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 900MHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 800MHz ~ 1GHz |
| Noise Figure | 8dB |
| P1dB | 26.5dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 26dB |
| Base Product Number | HMC450 |