Analog Devices Inc.
型号:
HMC485AMS8GETR
封装:
-
批次:
-
描述:
IC MMIC MIXER HI IP3 8-MSOP
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Number of Mixers | 1 |
| Current - Supply | 45mA |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 5V |
| Secondary Attributes | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 1.7GHz ~ 2.4GHz |
| Noise Figure | 9.5dB |
| RF Type | CDMA, GSM, WCDMA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | - |
| Base Product Number | HMC485 |