Analog Devices Inc.
型号:
HMC519LC4
封装:
24-CQFN (4x4)
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 18GHZ-31GHZ 24CQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$86.925
$86.925
10
$81.96125
$819.6125
25
$76.9937
$1924.8425
100
$72.02634
$7202.634
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 75mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-CQFN (4x4) |
| Series | - |
| Package / Case | 24-TFCQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.5V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 18GHz ~ 31GHz |
| Noise Figure | 3.5dB |
| P1dB | 11dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Strip |
| Gain | 14dB |
| Base Product Number | HMC519 |