Analog Devices Inc.
型号:
HMC659
封装:
Die
批次:
-
描述:
IC RF AMP VSAT 0HZ-15GHZ DIE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
10
$216.0889
$2160.889
30
$205.28455
$6158.5365
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 300mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 8V |
| Test Frequency | 0Hz ~ 6GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 0Hz ~ 15GHz |
| Noise Figure | 2.5dB |
| P1dB | 26.5dBm |
| RF Type | VSAT |
| Package | Bulk |
| Gain | 19.1dB |
| Base Product Number | HMC659 |