Analog Devices Inc.
型号:
HMC694-SX
封装:
Die
批次:
-
描述:
IC RF AMP RADAR 6GHZ-17GHZ DIE
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 170mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Die |
| Series | - |
| Package / Case | Die |
| Voltage - Supply | 5V |
| Test Frequency | 10GHz ~ 17GHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 6GHz ~ 17GHz |
| Noise Figure | 5dB |
| P1dB | 22dBm |
| RF Type | Radar |
| Package | Tray |
| Gain | 21dB |
| Base Product Number | HMC694 |