Analog Devices Inc.
型号:
HMC902LP3ETR
封装:
16-QFN (3x3)
批次:
-
描述:
IC RF AMP GPS 5GHZ-10GHZ 16QFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$40.6885
$40.6885
10
$37.9354
$379.354
25
$35.18686
$879.6715
100
$32.98761
$3298.761
250
$30.788436
$7697.109
请发送询价,我们将立即回复。

| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 110mA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-QFN (3x3) |
| Series | - |
| Package / Case | 16-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3.5V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Frequency | 5GHz ~ 10GHz |
| Noise Figure | 1.8dB |
| P1dB | 16dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 19.5dB |
| Base Product Number | HMC902 |