HMK432B7105MMHT
Taiyo Yuden
型号:
HMK432B7105MMHT
描述:
CAP CER 1UF 100V X7R 1812
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Automotive, SMPS Filtering
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Not For New Designs
Ratings AEC-Q200
Series M
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Mfr Taiyo Yuden
Capacitance 1 µF