LEM USA Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$15.8935
$15.8935
10
$12.57895
$125.7895
25
$11.9168
$297.92
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Bidirectional |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Response Time | 5µs |
| For Measuring | AC/DC |
| Current - Supply (Max) | 19mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Last Time Buy |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Sensing | 15A |
| Series | HMS |
| Accuracy | ±1% |
| Sensitivity | - |
| Package / Case | Module |
| Number of Channels | 1 |
| Sensor Type | Hall Effect, Open Loop |
| Voltage - Supply | 5V |
| Linearity | ±0.5% |
| Output | Ratiometric, Voltage |
| Mfr | LEM USA Inc. |
| Frequency | DC ~ 50kHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |