HP-L-0170-103-3%-ST
Spectra Symbol
型号:
HP-L-0170-103-3%-ST
描述:
SENSOR LINEAR 170MM SOLDER TAB
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Termination Style Solder Tab
Actuator Type Flexible Membrane - Linear
Resistance Tolerance ±20%
For Measuring Linear Position
Mounting Type Custom
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 10 kOhms
Rotation Angle - Electrical, Mechanical -
Series HotPot
Package / Case Sensor Strip
Output Signal -
Technology Resistive
Voltage - Supply -
Linearity ±3%
Output Resistive
Mfr Spectra Symbol
Package Bag
Linear Range 0 ~ 170.00mm (0 ~ 6.69")
HP-L-0170-103-3%-ST 标签
  • HP-L-0170-103-3%-ST
  • HP-L-0170-103-3%-ST PDF
  • HP-L-0170-103-3%-ST 规格
  • HP-L-0170-103-3%-ST 图片
  • 买 HP-L-0170-103-3%-ST
  • HP-L-0170-103-3%-ST 价格
  • HP-L-0170-103-3%-ST 分类