Gardtec Incorporated
型号:
HP75-12-72P
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN CORD 45DEG 2POS 1-15PLUG
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.8665
$3.8665
10
$3.73445
$37.3445
25
$3.62672
$90.668
50
$3.41107
$170.5535
100
$3.06565
$306.565
250
$3.022444
$755.611
500
$2.828131
$1414.0655
1000
$2.784944
$2784.944
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 105°C |
| 1st Connector | Fan Terminal Receptacle 45° (2) |
| Voltage Rating | 300 V |
| 2nd Connector | NEMA 1-15 Plug |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Fits Terminal Size | - |
| Series | - |
| Length | 84.0" (2.13m) |
| Approval Agency Marking | UL |
| Mfr | Gardtec Incorporated |
| Style | Female Receptacle to Male Plug |
| Features | Daisy Chain |
| Package | Bulk |
| Cord Type | SPT-1 |
| Number of Conductors | 2 |