HPC 6045NV-1R0Y
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
型号:
HPC 6045NV-1R0Y
封装:
2424
描述:
1.0 UH SHIELDED DRUM CORE, WIREW
库存 : 1450
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 13.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2424
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 10mOhm
Series HPC6045NV
Inductance 1 µH