HPL1005-10N
Susumu
型号:
HPL1005-10N
品牌:
Susumu
封装:
0402 (1005 Metric)
描述:
FIXED IND 10NH 300MA 1.4 OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 300 MHz
Q @ Freq 10 @ 300MHz
Height - Seated (Max) 0.013" (0.33mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm Max
Series HPL
Inductance 10 nH
Type Thin Film
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 3.5GHz