HPW-04-04-T-S-319-233
Samtec Inc.
型号:
HPW-04-04-T-S-319-233
Number of Rows 1
Number of Positions 4
Color Black
Length - Post (Mating) 0.233" (5.918mm)
Length - Overall Pin 0.642" (16.307mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series HPW
Pitch 0.200" (5.08mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.319" (8.103mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)