HPW-10-04-T-S-540-250
Samtec Inc.
型号:
HPW-10-04-T-S-540-250
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.250" (6.350mm)
Length - Overall Pin 0.880" (22.352mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series HPW
Pitch 0.200" (5.08mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.540" (13.716mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)