HPW-11-04-T-S-550-122
Samtec Inc.
型号:
HPW-11-04-T-S-550-122
Number of Rows 1
Number of Positions 11
Color Black
Length - Post (Mating) 0.122" (3.099mm)
Length - Overall Pin 0.762" (19.355mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series HPW
Pitch 0.200" (5.08mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.550" (13.970mm)
Length - Tail 0.090" (2.286mm)