HR01134J
KYOCERA AVX
型号:
HR01134J
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
Axial
描述:
RES 130K OHM 5% 1/16W AXIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Size / Dimension 0.036" Square x 0.075" L (0.91mm x 1.91mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 130 kOhms
Series HR, Kyocera
Power (Watts) 0.063W, 1/16W