HRG3216P-1272-B-T5
Susumu
型号:
HRG3216P-1272-B-T5
品牌:
Susumu
封装:
1206
描述:
RES SMD 12.7K OHM 0.1% 1W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1206
Ratings AEC-Q200
Resistance 12.7 kOhms
Series HRG
Power (Watts) 1W