HRG3216P-4640-D-T1
Susumu
型号:
HRG3216P-4640-D-T1
描述:
RES SMD 464 OHM 0.5% 1W 1206
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 464 Ohms
Series HRG
Power (Watts) 1W