HRG3216Q-27R0-D-T1
Susumu
型号:
HRG3216Q-27R0-D-T1
描述:
RES SMD 27 OHM 0.5% 1W 1206
库存 : 4782
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Ratings AEC-Q200
Resistance 27 Ohms
Series HRG
Power (Watts) 1W