HRSPD127-103M
API Delevan Inc.
型号:
HRSPD127-103M
描述:
FIXED IND 10UH 4.2A 35 MOHM SMD
库存 : 554
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 130°C
Current - Saturation (Isat) 5.65A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.355" (9.02mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.475" L x 0.475" W (12.07mm x 12.07mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35mOhm Max
Series HRSPD127
Inductance 10 µH