SolaHD
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$86.051
$86.051
10
$83.1839
$831.839
25
$77.44742
$1936.1855
50
$71.71056
$3585.528
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Voltage - Isolation | - |
| Voltage - Primary | 240V, 480V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 2.08A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 250VA |
| Mfr | SolaHD |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 120V, 240V |