Samtec Inc.
型号:
HSEC8-1100-01-S-DV-A-K
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FML 200POS 0.031
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.3165
$14.3165
10
$12.68535
$126.8535
28
$12.197658
$341.534424
56
$11.709766
$655.746896
84
$11.059244
$928.976496
252
$10.083386
$2541.013272
448
$9.432844
$4225.914112
952
$8.652192
$8236.886784
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 200 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | Edge Rate™ HSEC8 |
| Number of Positions/Bay/Row | 100 |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Features | Board Guide, Locking Ramp |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tray |
| Base Product Number | HSEC8-1100 |