Samtec Inc.
型号:
HSEC8-130-01-L-RA
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN EDGE DUAL FMALE 60POS 0.031
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.9535
$10.9535
10
$9.7109
$97.109
25
$9.33698
$233.4245
50
$8.96363
$448.1815
100
$8.46564
$846.564
250
$7.718712
$1929.678
450
$7.220722
$3249.3249
950
$6.623144
$6291.9868
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | Cantilever |
| Flange Feature | - |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.062" (1.57mm) |
| Series | Edge Rate™ HSEC8 |
| Number of Positions/Bay/Row | 30 |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Features | Board Guide |
| Material - Insulation | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tray |
| Base Product Number | HSEC8-130 |