首页 / 散热器 / HSF-50-25-B-F
minImg
HSF-50-25-B-F
Wakefield-Vette
型号:
HSF-50-25-B-F
描述:
FANSINK 5VDC 50X50X24.5MM
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shape Square, Fins
Material Aluminum Alloy
Product Status Active
Fin Height 0.846" (21.50mm)
Series HSF
Type Top Mount
Thermal Resistance @ Forced Air Flow -
Length 1.969" (50.00mm)
Thermal Resistance @ Natural 0.91°C/W
Mfr Wakefield-Vette
Package Bulk
Material Finish Black Anodized
Attachment Method Clip
Width 1.969" (50.00mm)