Wakefield-Vette
型号:
HSF-55-27-B-F
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FANSINK 12VDC 55X55X27.1MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$46.2745
$46.2745
10
$43.5537
$435.537
25
$40.83138
$1020.7845
50
$38.10944
$1905.472
100
$36.748375
$3674.8375
250
$34.706806
$8676.7015
请发送询价,我们将立即回复。

| Shape | Square, Fins |
| Material | Aluminum Alloy |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.949" (24.10mm) |
| Series | HSF |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 2.165" (55.00mm) |
| Thermal Resistance @ Natural | 0.81°C/W |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Package | Bulk |
| Material Finish | Black Anodized |
| Attachment Method | Clip |
| Width | 2.165" (55.00mm) |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Diameter | - |
| Base Product Number | HSF-55 |
| Package Cooled | BGA |