HSM2.5-6.4-16-2
Essentra Components
型号:
HSM2.5-6.4-16-2
描述:
HEX STANDOFF M2.5 NYLON 16MM
用户指南
Diameter - Inside -
Color Natural
Material Nylon, Brass Insert
Gender Male, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.252" (6.40mm) Hex
Weight -
Series HSM
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.630" (16.00mm)
Length - Overall 0.866" (22.00mm)