HSM3-6.4-20-3
Essentra Components
型号:
HSM3-6.4-20-3
描述:
HEX STANDOFF M3 NYLON 20MM
用户指南
Diameter - Inside -
Color Natural
Material Nylon, Brass Insert
Gender Male, Male
Product Status Active
Diameter - Outside 0.252" (6.40mm) Hex
Weight -
Series HSM
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.787" (20.00mm)
Length - Overall 1.260" (32.00mm)