Essentra Components
型号:
HSM4-8-15-2
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M4 NYLON 15MM
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.99
$3.99
10
$3.62615
$36.2615
25
$3.43406
$85.8515
50
$3.35426
$167.713
100
$3.19447
$319.447
250
$2.795204
$698.801
500
$2.715328
$1357.664
1000
$2.316014
$2316.014
2500
$2.156291
$5390.7275
请发送询价,我们将立即回复。

| Diameter - Inside | - |
| Color | Natural |
| Material | Nylon, Brass Insert |
| Gender | Male, Female |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.315" (8.00mm) Hex |
| Weight | - |
| Series | Richco, HSM |
| Type | Hex Standoff |
| Between Board Height | 0.591" (15.00mm) |
| Length - Overall | 0.827" (21.00mm) |
| Plating | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Screw, Thread Size | M4 |
| Base Product Number | HSM4 |