HSM4-8-15-2
Essentra Components
型号:
HSM4-8-15-2
描述:
HEX STANDOFF M4 NYLON 15MM
库存 : 50
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Diameter - Inside -
Color Natural
Material Nylon, Brass Insert
Gender Male, Female
Product Status Active
Diameter - Outside 0.315" (8.00mm) Hex
Weight -
Series Richco, HSM
Type Hex Standoff
Between Board Height 0.591" (15.00mm)
Length - Overall 0.827" (21.00mm)