Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$35.9195
$35.9195
10
$34.9258
$349.258
50
$32.93004
$1646.502
100
$31.93216
$3193.216
500
$30.93428
$15467.14
请发送询价,我们将立即回复。

| Shrink Temperature | 120°C |
| Inner Diameter - Recovered | 0.160" (4.06mm) |
| Operating Temperature | -65°C ~ 110°C |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.080" (2.03mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | HST |
| Type | Tubing, Semi Rigid |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Length | 4.00' (1.22m) |
| Shelf Life Start | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.400" (10.16mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Adhesive Lined, Flame Retardant |
| Package | Bulk |
| Shelf Life | - |
| Base Product Number | HST0.4 |