HSTT25-CC
Panduit Corp
型号:
HSTT25-CC
品牌:
Panduit Corp
描述:
HEATSHRINK 1/4" X 100' CLEAR
用户指南
Shrink Temperature 90°C
Inner Diameter - Recovered 0.125" (3.18mm)
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Clear
Recovered Wall Thickness 0.025" (0.64mm)
Material Polyolefin (PO), Irradiated
Product Status Active
Series HSTT
Type Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio 2 to 1
Length 100.0' (30.5m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.250" (6.35mm)