HSTT75-QC
Panduit Corp
型号:
HSTT75-QC
品牌:
Panduit Corp
描述:
HEATSHRINK 3/4" X 25' CLEAR
用户指南
Shrink Temperature 90°C
Inner Diameter - Recovered 0.375" (9.53mm)
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Clear
Recovered Wall Thickness 0.030" (0.76mm)
Material Polyolefin (PO), Irradiated
Product Status Obsolete
Series HSTT
Type Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio 2 to 1
Length 25.0' (7.6m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.750" (19.05mm)