HSTTN25-CY
Panduit Corp
型号:
HSTTN25-CY
品牌:
Panduit Corp
描述:
HEATSHRINK 1/4" X 100' BLACK
用户指南
Shrink Temperature 135°C
Inner Diameter - Recovered 0.143" (3.63mm)
Operating Temperature -70°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Color Black
Recovered Wall Thickness 0.035" (0.89mm)
Material Polyolefin (PO), Chlorinated, Irradiated
Product Status Obsolete
Series HSTTN
Type Tubing, Flexible
Shrinkage Ratio 2 to 1
Length 100.0' (30.5m)
Shelf Life Start -
Inner Diameter - Supplied 0.250" (6.35mm)