HT-73F-250-32
3M
型号:
HT-73F-250-32
品牌:
3M
描述:
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
库存 : 17276
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insulation Non-Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color -
Terminal Type Standard
Contact Finish Nickel
Termination Crimp
Gender Female
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 10-12 AWG
Series -
Length - Overall 0.630" (16.00mm)