NXP USA Inc.
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Size / Dimension | 0.469" L x 0.232" W (11.90mm x 5.90mm) |
| Memory Type | Read/Write |
| Product Status | Active |
| Standards | ISO 11784, ISO 11785 |
| Series | - |
| Technology | Passive |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 125kHz |
| Style | Encapsulated |
| Writable Memory | 256b (User) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HT2DC20 |