Meritek
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1000
$0.0245
$24.5
5000
$0.023085
$115.425
10000
$0.021679
$216.79
20000
$0.020729
$414.58
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | - |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | HT |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Meritek |
| Capacitance | 10 µF |
| Package | Tape & Box (TB) |