HTPT66-223K
API Delevan Inc.
型号:
HTPT66-223K
描述:
FIXED IND 22UH 4A 36 MOHM TH
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Current - Saturation (Isat) 4A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 4 A
Shielding Shielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.660" Dia x 0.360" W (16.76mm x 9.14mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 36mOhm Max
Series HTPT66
Inductance 22 µH