Eaton - Electronics Division
型号:
HV1030-2R7106-R
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP 10F -10% +30% 2.7V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.097
$3.097
10
$2.5023
$25.023
50
$2.18386
$109.193
100
$1.91083
$191.083
500
$1.455837
$727.9185
1000
$1.273864
$1273.864
2500
$1.228369
$3070.9225
5000
$1.182874
$5914.37
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 1.240" (31.50mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.197" (5.00mm) |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Size / Dimension | 0.394" Dia (10.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 34mOhm @ 100Hz |
| Series | HV |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 10 F |
| Package | Bulk |