首页 / 陶瓷电容器 / HV1825Y222JXHARHV
minImg
HV1825Y222JXHARHV
Vishay Vitramon
型号:
HV1825Y222JXHARHV
描述:
CAP CER 2200PF 3KV X7R 1825
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 3000V (3kV)
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings -
Series HV
Thickness (Max) 0.106" (2.70mm)
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 2200 pF