Eaton - Electronics Division
型号:
HV1860-2R7107-R
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP 100F -10% +30% 2.7V T/H
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.5
$9.5
10
$8.44835
$84.4835
50
$7.39195
$369.5975
100
$6.758395
$675.8395
500
$5.808015
$2904.0075
1000
$5.385607
$5385.607
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 65°C |
| Height - Seated (Max) | 2.382" (60.50mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Size / Dimension | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 65°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 12mOhm @ 100Hz |
| Series | HV |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Capacitance | 100 F |
| Package | Bulk |