HV732HTTE115J
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
HV732HTTE115J
封装:
2010
描述:
RES 1.1M OHM 5% 1/2W 2010
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 1.1 MOhms
Series HV73
Power (Watts) 0.5W, 1/2W