HV73V2ATTD8454F
KOA Speer Electronics, Inc.
型号:
HV73V2ATTD8454F
封装:
0805
描述:
RES 8.45M OHM 1% 1/4W 0805
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings AEC-Q200
Resistance 8.45 MOhms
Series HV73V
Power (Watts) 0.25W, 1/4W