Stackpole Electronics Inc
型号:
HVAM100FBC1G00
封装:
Axial
批次:
-
描述:
RES 1 GOHM 1% 10W AXIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$86.583
$86.583
10
$81.1737
$811.737
25
$75.76212
$1894.053
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 225°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.310" Dia x 5.000" L (7.87mm x 127.00mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 1 GOhms |
| Series | HVAM |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Stackpole Electronics Inc |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |