HVCB0603FDC47M0
Stackpole Electronics Inc
型号:
HVCB0603FDC47M0
封装:
0603
描述:
RES 47M OHM 1% 0.06W 0603
库存 : 801
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.020" (0.51mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.79mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Resistance 47 MOhms
Series HVC
Power (Watts) 0.06W