HVCB0805FDD50M0
Stackpole Electronics Inc
型号:
HVCB0805FDD50M0
封装:
0805
描述:
RES 50M OHM 1% 1/5W 0805
库存 : 163
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.025" (0.64mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Resistance 50 MOhms
Series HVC
Power (Watts) 0.2W, 1/5W