HVCB2512FDE75M0
Stackpole Electronics Inc
型号:
HVCB2512FDE75M0
封装:
2512
描述:
RES 75M OHM 1% 2W 2512
库存 : 445
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.76mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 75 MOhms
Series HVC
Power (Watts) 2W