HVCB2512FKD10M0
Stackpole Electronics Inc
型号:
HVCB2512FKD10M0
封装:
2512
描述:
RES 10M OHM 1% 2W 2512
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.76mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 10 MOhms
Series HVC
Power (Watts) 2W