Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
HVCC153Y6P102MEAX
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 1000PF 15KV Y6P RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.869
$2.869
10
$2.3199
$23.199
50
$2.02502
$101.251
100
$1.771845
$177.1845
500
$1.349988
$674.994
1000
$1.181249
$1181.249
2500
$1.13906
$2847.65
5000
$1.09687
$5484.35
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.748" (19.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.492" (12.50mm) |
| Voltage - Rated | 15000V (15kV) |
| Temperature Coefficient | Y6P |
| Size / Dimension | 0.591" Dia (15.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | HVCC |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |