Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
HVCC153Y6P202MEAX
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 2000PF 15KV Y6P RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.7525
$3.7525
10
$3.0229
$30.229
50
$2.5992
$129.96
100
$2.35752
$235.752
500
$1.753016
$876.508
1000
$1.63211
$1632.11
2500
$1.571661
$3929.1525
5000
$1.541432
$7707.16
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.906" (23.00mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.492" (12.50mm) |
| Voltage - Rated | 15000V (15kV) |
| Temperature Coefficient | Y6P |
| Size / Dimension | 0.750" Dia (19.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | HVCC |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 2000 pF |
| Features | High Voltage |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |