HVGC-320-700B
MEAN WELL USA Inc.
型号:
HVGC-320-700B
描述:
LED DRVR CC AC/DC 214-428V 700MA
库存 : 25
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
DigiKey Programmable Not Verified
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Voltage - Input (Max) 528VAC
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3.75 kV
Approval Agency cURus
Topology AC DC Converter
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 700mA
Ratings IP67
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 180VAC
Series HVGC-320 (320W)
Power (Watts) 320 W
Type Constant Current
Efficiency 93.5%
Voltage - Output 214 ~ 428V