MEAN WELL USA Inc.
型号:
HVGC-320-700B
封装:
-
批次:
-
描述:
LED DRVR CC AC/DC 214-428V 700MA
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$115.0925
$115.0925
10
$104.09435
$1040.9435
25
$99.69604
$2492.401
50
$97.49679
$4874.8395
100
$87.096
$8709.6
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Voltage - Input (Max) | 528VAC |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 3.75 kV |
| Approval Agency | cURus |
| Topology | AC DC Converter |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 9.26" L x 3.54" W x 1.72" H (235.2mm x 90.0mm x 43.8mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 700mA |
| Ratings | IP67 |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 180VAC |
| Series | HVGC-320 (320W) |
| Power (Watts) | 320 W |
| Type | Constant Current |
| Efficiency | 93.5% |
| Voltage - Output | 214 ~ 428V |
| Mfr | MEAN WELL USA Inc. |
| Features | OTP, OVP, SCP |
| Dimming | Analog, PWM |
| Package | Box |
| Base Product Number | HVGC-320 |