RESI
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.934
$14.934
10
$13.58025
$135.8025
50
$10.52429
$526.2145
100
$9.675655
$967.5655
500
$8.826906
$4413.453
1000
$8.419498
$8419.498
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.315" Dia x 2.047" L (8.00mm x 52.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Axial |
| Resistance | 100 MOhms |
| Series | HVLR |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Axial |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | RESI |
| Features | High Voltage, Moisture Resistant, Non-Inductive |
| Failure Rate | - |
| Package | Bag |